Betöltött pozíciók

Koordinátor
2019-10-15-tól 2020-01-31-ig

Koordinátor
2020-03-06-tól 2020-06-09-ig

Óbudai érdekvédelmi ügyekért felelős elnökségi tag
2020-06-10-tól 2020-12-09-ig

Alelnök
2020-12-10-tól 2021-12-09-ig

FőoldalHírekGuideÖsztöndíjKapcsolat