Kenyeres Martin
Óbudai érdekvédelmi ügyekért felelős elnökségi tag
Betöltött pozíciók

Koordinátor
2020-10-02-tól 2020-12-09-ig

Óbudai érdekvédelmi ügyekért felelős elnökségi tag
2020-12-10-tól 2021-12-09-ig

FőoldalHírekGuideÖsztöndíjKapcsolat